Dzisiaj jest 24 sierpnia, imieniny obchodzą: Bartłomiej, Jerzy, Bartosz
 
   
   
   
replica watches uk replica handbags louboutin schuhe outlet
   
Ogłoszenia
   
   
 
 

28-07-2019
Naczynie dziś przedstawiane
1_38__IMG_0121.jpg

Pochodzi prawdopodobnie z XII wieku, z warsztatu w Koryncie (GALERIA). Być może scena nawiązuje do ...

więcej...

10-10-2016
Katalog Garncarza Macieja
1_35__DSC_3876.JPG

Seria katalogów prac Garncarza Macieja BeneAkebe - z replikami naczyń majolikowych, z

więcej...

13-05-2016
Kanał filmowy Garncarza Macieja na YouTube

Od sierpnia 2011 na YouTube funkcjonuje kanał Garncarza Macieja BeneAkebe zawierający prezentacje rekonstruowanych obiektów, filmy instruktażowe, dokumentację warsztatów ...

więcej...


 
28-07-2019

Naczynie dziś przedstawiane

1_38__IMG_0121.jpg

Pochodzi prawdopodobnie z XII wieku, z warsztatu w Koryncie (GALERIA). Być może scena nawiązuje do eposu o greckim bohaterze z bizantyjskich kresów - Digenisie Akritasie. W każdym razie scena polowania lwa na sarnę pojawia się zarowno w części pierwszej opisującej dzieje ojca Akritasa, jak i ...

   
10-10-2016

Katalog Garncarza Macieja

1_35__DSC_3876.JPG

Seria katalogów prac Garncarza Macieja BeneAkebe - z replikami naczyń majolikowych, z replikami ceramiki rzymskiej, perskiego sgraffito (gabri, Garrus)replikami naczyń nowożytnychreplikami perskich naczyń z X wieku, replikami naczyń bizantyjskich, replikami naczyń pradziejowych, katalog replik naczyń średniowiecznych, replik naczyń bliskowschodnich, replik naczyń z Patrny i Manises oraz z historycznymi i tradycyjnymi inspiracjami. Aktualnie dostępne są ich dość stare wersje, ale będę je systematycznie aktualizował.

Katalogi z formacie PDF są dostępne w plikach do pobrania

Prezentacje garncarskich prac Garncarza Macieja BeneAkebe pojawiają się również w GALERIACH

Moje naczynia można również zamówić - mimo, że najchętniej prezentuję moje naczynia bezpośrednio, podczas warsztatów i wydarzeń historycznych, kiedy mogę trochę więcej opowiedzieć na ich temat, a każdy może je dotknąć i zobaczyć. Żadna fotografia czy film nie zastąpi bezpośredniego wrażenia. Szczegóły na temat naczyń i ich ewentualnej sprzedaży będą domówione podczas rozmowy telefonicznej (bądź bezpośredniej) i korespondencji e-mailowej.


13-05-2016

Kanał filmowy Garncarza Macieja na YouTube


Od sierpnia 2011 na YouTube funkcjonuje kanał Garncarza Macieja BeneAkebe zawierający prezentacje rekonstruowanych obiektów, filmy instruktażowe, dokumentację warsztatów i pokazów.
Oto adres: http://www.youtube.com/user/GarncarzMaciej/videos.  


   
 
Garncarz Maciej BeneAkebe
kontakt
 
 
3101634